Kancelaria Notarialna w Bydgoszczy

KANCELARIA NOTARIALNA HERNACKA & HERNACKI NOTARIUSZE

Kancelaria notarialna znajduje się w sercu Bydgoszczy, przy placu Józefa Weyssenhoffa 2. Budynek, w którym swoją praktykę prowadzą notariusze, usytuowany jest w niedalekiej odległości od Teatru Polskiego (zmierzając od strony al. Adama Mickiewicza) oraz Bazyliki św. Wincentego a Paulo (zmierzając od strony al. Ossolińskich).

Lokalizacja umożliwia dotarcie do siedziby kancelarii notarialnej zarówno posiadaczom samochodów, jak i użytkownikom bydgoskiej komunikacji publicznej (szczegółowy wykaz linii przedstawiony został w zakładce Kontakt). Kancelaria notarialna znajduje się dodatkowo w miejscu, gdzie zlokalizowane są ogólnodostępne miejsca parkingowe (przy al. Ossolińskich, ul. Asnyka i ul. Mickiewicza).

W przypadku woli dokonania czynności notarialnej, bądź też uzyskania bezpłatnej informacji co do możliwości dokonania czynności notarialnej, nasza kancelaria notarialna z siedzibą w Bydgoszczy pozostaje do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania związane z zamierzonymi czynnościami notarialnymi, w szczególności odnośnie niezbędnych dokumentów, jak i wysokości taksy notarialnej.

Kancelaria Notarialna Bydgoszcz

W ramach prowadzonej działalności - notariusz proponuje Państwu obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej notariuszy. Istotnym fundamentem Kancelarii jest troska o zachowanie ścisłej tajemnicy notarialnej i zabezpieczenie interesów Klientów.

Bliższe dane i informacje odnośnie Kancelarii znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt oraz Czynności Notarialne.